Rok 2010 - podsumowanie
Dodane przez Jaskiniowiec4 dnia Grudzień 31 2007 20:08:30
T ak, tak. Już za chwilę wejdzie przez drzwi świata nowy 2008 rok mający mnóstwo ciekawych rzeczy dla nas, lecz najpierw cofnijmy się jeszcze w przeszłość, czyli co było dobrego i co złego przydarzyło się naszej stronie w 2010 roku. Moim zdaniem, strona miała kiepski start, lecz finisz był super. Zacznijmy może od dobrych rzeczy i przypomnijmy sobie ważne daty :

1 Utworzyłem stronę 04.06.2007 r.. Na początku było trudno, lecz starałem się przy pomocy kursów webmasterskich, rozwijać stronę. Stopniowo dodawałem panele. Nie znałem html, php i innych języków informatyków, ale nie straciłem wiary, że może coś wyjść z moich młodzieńczych pasji.
2 Dnia 02.11.2007 r. nasza strona miała 15 użytkowników. Niezły wynik, bo nie reklamowałem za bardzo stronki, strona była wtedy na 2 toplistach.
3 Dzień 31.12.2007 r. jest dniem radosnym dla mnie. Strona ma 55 użytkowników, wszystkie odcinki Włatców Móch online, 9 czatów, 5 toplist, 3 miejsce w google, niestety tylko 2 artykuły, lecz to się zmieni, 8 losowych cytatów, ponad 50 wiadomości w Shoutboxie i 5 obrazków w Albumie (to też się zmieni). To raczej wszystko. Moim zdaniem rok 2007 był rokiem startu oraz najgorszych, pierwszych chwil istnienia tej pięknej strony (teraz powinno iść już z górki).


A teraz zacznijmy od tych troszkę mniej szczęśliwych chwil naszej strony :
1 W połowie listopada strona przeżyła kryzys, ponieważ baza danych serwera dbv.pl uległa częściowej utracie plików, a to odbiło się na wszystkich stronach mających domenę dbv.pl i nie ominęło to też naszej strony. Admin próbował odzyskać pliki i udało mu się cofnąć bazę danych z przed 2 tygodni, a ja w tym czasie zrobiłem 4 długie panele i niestety, już ich nie zobaczyłem, lecz się nie załamałem :).
2 Strona między 5.11.2007 a 19.11.2007 r. miała przerwę techniczną spowodowaną pracami moimi nad wyglądem i panelami strony, lecz prawie wszystko uległo usunięciu, przez ten problem z bazą danych, który wynik w czasie kończenia mojej pracy. Trochę upadłem na duchu, ale nie poddałem się i strona nadal istnieje :).


Podsumowanie roku 2007 : Moim zdaniem strona przeżyła dużo szczęśliwych i złych chwil od początku swego istnienia, lecz będzie coraz ciekawsza i piękniejsza. Za rok, 23.12.2008 myślę, że będę miał się wam czym pochwalić w jeszcze dłuższym newsie niż ten :). Aha, bym zapomniał. Chciałbym wam jeszcze złożyć życzenia noworoczne :

W Nowym roku życzę tego,
Byś nie zapomniał starego.
Byś pamiętał dobre chwile,
I sylwestra spędził mile.
Szalonej zabawy do samego rana,
Mało procentowego szampana,
Byś do domu trzeźwy wrócił!
Gdzieś po drodze nie przewrócił...
To już wszystkie me życzenia
A więc życzę powodzenia! ;)


Szczęśliwego nowego roku